Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NMP-666 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 16.4.2026 |
| Ajomäärä | 55000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC40 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 45 km |
| Akkukapasiteetti ** | 10,7 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Viimeisin huolto: 29.04.2026 / 55 448km
- Suomi-auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- HarmanKardon-äänentoistojärjestelmä
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- PilotAssist
- Vetokoukku (puskurin sisään taittuva)
- Sähkösäätöiset etuistuimet (kuljettajan muistilla)
- Automaattinen ilmastointi
- Keyless avaimeton kulku ja käynnistys
- Metalliväri
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Penkinlämmittimet edessä ja takana
- Lämmitettävä tuulilasi
- Volvo OnCall
- Älypuhelimen langaton lataus
- Aktiiviset kaarrevalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Nahka-alcantara verhoilu
- Musta kattoverhoilu
- Roadsign information
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Radio
- Bluetooth
- Android Auto
- Apple Carplay
- AutoHold
- Sadetunnistin
- Kaadettavat takapenkit
- Isofix-valmius
- 2x avain
- 2x renkaat
- 2x vanteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.5.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1477 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 193 kw / 262 hv |
| CO₂-päästöt | 51 g / km |
| Kokonaismassa | 2290 kg |
| Omapaino | 1812 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik