Perustiedot
| Rekisterinumero | CLK-784 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 26.3.2025 |
| Ajomäärä | 216000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC60 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-Auto
- 2 om.
- Huoltokirja (Viimeinen huolto tehty 194tkm)
- 2 x renkaat + 19" ja 18"erik.vanteet
- Vetokoukku, alle taittuva, puoliautomaattinen
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- P-kamera
- Navigointi
- Verhoilu: R-Design sport-istuin nupukki-kangas/nahka (RB0R)
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Aktiiviset LED-ajovalot
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Etuistuimien reisituen säätö
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkötoim. kuljettajanistuin muistilla
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Onyx black metalli
- Ajotietokone
- Bluetooth-järjestelmä
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- BLIS
- Sähkötoiminen takaluukku
- Tummennetut takalasit
- R-Design jäykempi alusta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.3.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.3.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 173 kw / 235 hv |
| CO₂-päästöt | 192 g / km |
| Kokonaismassa | 2470 kg |
| Omapaino | 1901 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las