Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NMY-543 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 174000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC40 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 438 km |
| Akkukapasiteetti ** | 78,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 150,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- 1 om.
- Huoltokirja
- 2 x renkaat + 2 x erik. vanteet
- Lämpöpumppu
- LED-valot
- Pilot Assist
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Navigointi
- Peruutuskamera
- BLIS - kuolleen kulman varoitin
- Kaistallapitoavustin
- Avaimeton ajo sekä kulku
- Kuljettajan istuin sähkösäätöinen muistilla
- Ristiseläntuet etuistuimissa
- Sähkötoiminen takaluukku
- Digitaalinen mittaristo
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Langaton puhelimen latausalusta
- Ratinlämmitin
- Liikennemerkkitunnistus
- Android Auto / Apple Car Play
- Automaatti-ilmastointi (2-alue)
- Musta sisäkatto
- Etuistuinlämmitys
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Isofix
- Kattokiskot
- Koria vasten taittuvat ulkopeilit
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.12.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.12.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Teho (kW/hv) | 300 kw / 408 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2650 kg |
| Omapaino | 2188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar