Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 28 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BMW F -mallin moottoripyörä tarjoaa kesäajoon mukavuutta ja käytännöllisyyttä. Tämä punainen pyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu. Varusteluun kuuluvat muun muassa digimittaristo, kahvanlämmittimet ja vakionopeussäädin, jotka tekevät ajamisesta miellyttävää. Madallettu alusta ja sivulaukut lisäävät käytännöllisyyttä, ja sähkökäynnistys helpottaa liikkeellelähtöä. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten se sopii hyvin myös yhteisiin kesäretkiin. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 30-KJN |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 24000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Sähköinen huoltohistoria
- Digimittaristo
- Kahvanlämmittimet
- Madallettu alusta
- Vakionopeussäädin
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2022 |
| Kuutiotilavuus | 895 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 438 kg |
| Omapaino | 219 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale