Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Ford Ranger, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä hybridi avolava yhdistää voimakkaan 281 hevosvoiman bensiinimoottorin ja sähköisen tehokkuuden, joten matka taittuu vähäpäästöisesti. Nelivedon ansiosta tämä menopeli ei jää jumiin edes haastavimmissa maastoissa. Vetokoukku ja Cargo Convenience Pack tekevät tavaroiden kuljettamisesta lastenleikkiä. Blue Lightning -metalliväri kääntää katseet, ja älykäs teknologia, kuten peruutuskamera ja kaistanpitoavustin, pitävät huolen turvallisuudestasi. Jos tämä Ford Ranger voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GRK-239 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Blue Lightning |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 42 km |
| Akkukapasiteetti ** | 16,5 kWh |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 100tkm, Akkutakuu voimassa 8v. tai 160tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Metallivärit: Blue Lightning
- Technology Pack 52: Vetokoukku - Peruutuskamera - Parkkitutkat, anturit edessä ja takana - Älykäs aktiivinen vakionopeudensääkin - Kuolleen kulman valvontajärjestelmä, risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä, perävaunun tunnistuksella - Kaistanpitoavustin ja kaistavahti - Audio 102: 12" monitoiminäyttö, SYNC IV, navigointijärjestelmä, 6 kaiutinta
- Cargo Convenience Pack 2: 2.3 kW inverterin - Lavakaukalon - Cargo Area Management -kuormankiinnitysjärjestelmän
- Kaksoisautomaattinen ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Langaton latausalusta
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- 17" kevytmetallivanne
- Step Bar -astinlauta
- Alustan vahasuoja
- Off-Road Pack: Alustasuoja – pohjapanssari edessä, moottorin ja jakovaihteiston suojus - Takatasauspyörästön lukko - Polttoainetankin suoja
- Lämmitettävä ja kuuteen suuntaan manuaalisesti säädettävä kuljettajan istuin, lämmitettävä ja manuaalisesti neljään suuntaan säädettävä etumatkustajan istuin, turvavyömuistuttimet edessä ja takana
- Törmäyksenestoavustin - Törmäyksen jälkeinen jarrutus - Kaistanpitoavustin - Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä - Peruutuksen jarruavustin
- Sivuturvaverhot - Kuljettajan polviturvatyyny - Matkustajan polviturvayyny - Kuljettajan turvatyyny - Matkustajan turvatyyny - Matkustajan turvatyynyn passivointikytkin - Turvatyyny etuistuisten välissä - Isofix-kiinnikkeet toisen rivin reunimmaisilla istuimilla
- Roiskeläpät edessä ja takana
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2261 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 138 kw / 188 hv |
| CO₂-päästöt | 70 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2582 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy