Perustiedot
| Rekisterinumero | YHG-564 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 24.9.2025 |
| Ajomäärä | 168000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ix35 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja, viim.huolto: 8/25 -163tkm
- Vetokoukku
- 1 x renkaat, 1 x erikoisvanteet (Allweather)
- Lohkolämmitin + sisähaara
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Säädettävä istuinlämmitys etuistuimilla
- Istuinlämmitys takaistuimen reunapaikoilla
- Säädettävät pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Takaistuimen kyynärnoja mukitelineillä
- Ajotietokone
- Sävylasit
- Etu-, sivu- ja ikkunaturvatyynyt
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Turvaverhot edessä ja takana
- Sähkötoimiset lasinnostajat etu- ja takaovissa
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- iPod-liitäntä
- Radio/cd/mp3-soitin
- USB ja AUX-liitin
- Äänentoistojärjestelmä 6 kaiutinta
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- ISG moottorin sammutus- ja käynnistysautomatiikka
- Mäkilähtöavustin ja alamäkihidastin
- Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla (EBD)
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Metalliväri
- ISOFIX kiinnikkeet lastenistuimille takaistuimella
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.6.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.1.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1591 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 99 kw / 135 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1830 kg |
| Omapaino | 1380 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat