Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WYK-249 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 20.5.2024 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | PRESTIGE |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ILMASTOINNILLA SEKÄ TAKAKYLPYHUONEELLA OLEVA SAAREKEVUOTEINEN HOBBY!
- Tilava U- ryhmä edessä
- Mattosarja
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- Liesi
- Liesituuletin
- Uuni
- ALDE- nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Pöytäryhmä
- Iso jääkaappi pakastin
- Ilmastointilaite
- Saarekevuode
- Wc ja suihkuryhmä takana
- Mover
- Pussimarkiisi
- Kitkavetopää
- Nukkumapaikat 5:lle
- Pituus 917 cm
- Leveys 250 cm
- Omamassa 1966 kg
- Kokonaismassa 2200 kg
- HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA OLEVA ISO HOBBY!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.6.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.6.2010 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omapaino | 1966 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI