Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on VICTORY BOARDWALK -moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu led-ajovaloilla, jotka valaisevat tietäsi kirkkaasti. Tuulisuoja ja mukavat astinlaudat tekevät matkanteosta nautinnollista, ja takapenkki kutsuu kaverin mukaan reissuun. Hihnaveto ja sähkökäynnistys takaavat sujuvan menon, ja sivulaukut tarjoavat tilaa tavaroille. Älä missaa tätä VICTORY BOARDWALK löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 39-BFO |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 58500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | BOARDWALK |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- 2. Omisteinen
- 2013 malli, käyttöön otettu 2015
- Huoltokirja (huoltohistoria viim. 9/2024 54020km)
- Tuulisuoja
- Led ajovalo (orig. mukaan)
- Sissy
- Takapenkki
- Astinlaudat
- Taka astinlaudat
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.1.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.1.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1731 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 65 kw / 88 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 523 kg |
| Omapaino | 320 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki