Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle uusi ja ajamaton Picanto-mallin KIA, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä tila-auto on varustettu Sparkling Silver -metallivärillä ja 7 vuoden tehdastakuulla, joten huoletonta ajoa on tiedossa pitkälle tulevaisuuteen. Navigointijärjestelmä ja 8'' LCD-kosketusnäyttö tekevät reittien suunnittelusta lastenleikkiä, ja Apple CarPlay sekä Android Auto pitävät musiikin virtaamassa. Ilmastointi ja lämmitettävä ohjauspyörä takaavat mukavat oltavat säällä kuin säällä. Jos tämä moderni KIA Picanto voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOP-330 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Picanto |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Sparkling Silver
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Navigointijärjestelmä
- 8'' LCD-kosketusvärinäyttö keskikonsolissa, suomenkielinen
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Bluetooth hands-free ääniohjauksella
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- 4,2" -näytöllä varustettu Supervision-mittaristo, suomenkielinen
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Projektiotyyppiset ajovalot
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- USB-latausliitin edessä
- 12 V virtapistoke edessä
- 14” teräsvanteet
- Kia Connect etähallinta
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä, ajoneuvot
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Lukkiutumattomatjarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1380 kg |
| Omapaino | 1021 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy