Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 21 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Picanto-mallin KIA, joka tekee arjen ajelusta yhtä juhlaa! Tämä tila-auto on varustettu kaikilla kesäajon herkuilla: ilmastointi pitää viileänä, ja navigointijärjestelmä ohjaa sujuvasti perille. 8-tuumainen kosketusnäyttö, Apple CarPlay ja Android Auto tekevät musiikin kuuntelusta ja reittien suunnittelusta lastenleikkiä. Peruutuskamera ja pysäköintitutka takaavat, että parkkeeraus sujuu kuin tanssi. Jos tämä moderni KIA Picanto voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRN-641 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Picanto |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Perusväri: Clear White
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Navigointijärjestelmä
- 8'' LCD-kosketusvärinäyttö keskikonsolissa, suomenkielinen
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Bluetooth hands-free ääniohjauksella
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- 4,2" -näytöllä varustettu Supervision-mittaristo, suomenkielinen
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Projektiotyyppiset ajovalot
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- USB-latausliitin edessä
- 12 V virtapistoke edessä
- 14” teräsvanteet
- Kia Connect etähallinta
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä, ajoneuvot
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Lukkiutumattomatjarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1380 kg |
| Omapaino | 1021 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy