Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi uusi ja ajamaton KIA XCeed, joka tuo modernia tyyliä ja käytännöllisyyttä arjen ajoihin. Tämä viistoperä on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä ja LED-ajovaloilla, jotka tekevät kesäisistä matkoista sujuvia kuin tanssi. Automaattinen kaksialueilmastointi pitää huolen, että matkustajat pysyvät viileinä, vaikka ulkona paistaisi aurinko. Kirsikkana kakun päällä on 10,25'' LCD-kosketusnäyttö, joka tukee Apple CarPlayta ja Android Autoa. Jos tämä KIA XCeed voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMF-581 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XCeed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Deluxe White
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- LED-ajovalot
- LED-takavalot
- Kaukovaloautomatiikka
- 10,25'' LCD monitoimikosketusnäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Comfort pack Automaattisesti himmentyvä taustapeili - Lämmitettävä tuulilasi - Tummennetut takaikkunat - Suuntavilkut ulkopeileissä - Sähkötoimisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit - Lämmitettävät takaistuimet reunapaikoilla - Sadetunnistin - Matkapuhelimen langaton lataus (Vaatii Qi-teknologiaa tukevan älypuhelimen)
- 4,2" LCD-näytöllä varustettu Supervision-mittaristo
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 16” kevytmetallivanteet
- Puolinahkaverhoilu
- Keskikyynärnoja liukutoiminnolla edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Ajotilan valinta; Normal, Sport
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Kia Connect -etähallinta
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- HAC-mäkilähtöavustin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 12 V virtapistoke tavaratilassa
- 40/20/40-suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 600 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omapaino | 1419 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy