Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
KIA XCeed on uusi ja ajamaton viistoperä, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajomatkoihin. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta helppoa, ja mukautuva vakionopeudensäädin auttaa pitämään matkanteon tasaisena. Kesähelteillä kaksialueilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä. LED-ajovalot ja kaukovaloautomatiikka parantavat näkyvyyttä pimeällä. Tämä malli on varustettu myös peruutuskameralla ja pysäköintitutkalla, jotka helpottavat pysäköintiä. Jos tämä KIA XCeed voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZPZ-222 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XCeed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Dark Penta Metal
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- LED-ajovalot
- LED-takavalot
- Kaukovaloautomatiikka
- 10,25'' LCD monitoimikosketusnäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Comfort pack Automaattisesti himmentyvä taustapeili - Lämmitettävä tuulilasi - Tummennetut takaikkunat - Suuntavilkut ulkopeileissä - Sähkötoimisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit - Lämmitettävät takaistuimet reunapaikoilla - Sadetunnistin - Matkapuhelimen langaton lataus (Vaatii Qi-teknologiaa tukevan älypuhelimen)
- 4,2" LCD-näytöllä varustettu Supervision-mittaristo
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 16” kevytmetallivanteet
- Puolinahkaverhoilu
- Keskikyynärnoja liukutoiminnolla edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Ajotilan valinta; Normal, Sport
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Kia Connect -etähallinta
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- HAC-mäkilähtöavustin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 12 V virtapistoke tavaratilassa
- 40/20/40-suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 600 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omapaino | 1419 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy