Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
LMC Liberty ti 652 -matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu Trumatic-lämmityksellä, parivuoteella ja L-keittiöllä, mikä tekee siitä ihanteellisen valinnan pidemmillekin matkoille. Ohjaamoilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kuumina kesäpäivinä. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Tämä Suomessa rekisteröity matkailuauto on huollettu säännöllisesti, ja sen jakohihna on juuri vaihdettu. Jos tämä LMC Liberty ti 652 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BJY-957 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 21.5.2026 |
| Ajomäärä | 64000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Liberty ti 652 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 64 tkm
- 2-omisteinen
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 5/2026 64 tkm
- Jakohihna vaihdettu 5/2026 64 tkm
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Parivuode takana
- Markiisi
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- L-keittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Ecomat 2000 lisälämmitin
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- 2 x renkaat
- Rekisteröity 2 :lle
- Nukkumapaikat 2:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus 672 cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2842 kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.1.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.2007 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2842 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy