Perustiedot
| Rekisterinumero | ZOS-188 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 73000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Eclipse Cross |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta / 100 tkm. asti
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Premium-metalliväri Red Diamond
- 8" Smartphone Display Audio-järjestelmä kosketusvärinäytöllä
- Apple CarPlay ja Android Auto -liitettävyys
- TomTom-navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Multi Around Monitor -kamerajärjestelmä
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Mukautuva vakionopeudensäädin, käyttökytkimet ohjauspyörässä
- KOS - älykäs avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Kuljettajan istuimen 4-suuntainen sähkösäätö
- Korkeussuunnassa säädettävä kuljettajan istuin
- Lämmitettävät takaistuimet reunapaikoilla
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- 60:40 suhteessa taitettava takaistuin
- Matkustamon sähkötoiminen lämmitin
- Ajoakun lämmitysjärjestelmä
- ChaDeMo standardin mukainen pikalatauspistoke
- Mode 2 tilapäislatauskaapeli
- Mode 3 asiointilatauskaapeli
- Ajovakauden- ja pidonhallintajärjestelmä (ASC)
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Sivuturvatyynyt edessä (Kuljettaja ja matkustaja)
- Turvatyynyt edessä (Kuljettaja ja matkustaja)
- Mitsubishi Remote Control etähallintajärjestelmä (iOS ja Android)
- USB-liitin keskikonsolissa x 2
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Bluetooth hands-free
- Mitsubishi Power Sound System -audiojärjestelmä
- 8 kaiutinta
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Kattokaiteet
- Sadetunnistin
- Tummennetut takalasit
- Korkeussuunnassa säädettävät turvavyön yläkiinnike edessä
- ISOFIX-kiinnikke x 2 + kiinnitysankkuri x 2
- Etutörmäysvaroitin jalankulkijan tunnistuksella
- Kaistavahti
- Kuolleenkulman valvonta
- Risteävän liikenteen varoitus peruutettaessa
- Sivuturvaverhot (1. ja 2. istuinrivi)
- Virheellisen kiihdytyksen estojärjestelmä
- 1500W-virtalähde
- Puolinahkaverhoilu
- Ajovaloautomatiikka
- Ajovalojen painetoimiset pesurit
- Automaattiset kaukovalot
- LED-ajovalot
- 18” hopeiset kevytmetallivanteet ja 225 / 55 R18 -renkaat
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- ABS-jarrut
- EBD ja jarruassistentti
- Mäkilähtöavustin HSA
- Sähkötoiminen käsijarru ja autohold-toiminto
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.1.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.1.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2360 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 46 g / km |
| Kokonaismassa | 2425 kg |
| Omapaino | 1975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Miro Paavilainen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ila;aav;o.p;mir
Hastiar Kader
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;ade;r.k;tia;has
Antti Salakari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aka;sal;ti.;ant
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari