Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YM-973 |
| Vuosimalli | 2001 |
| Viimeisin katsastus | 28.9.2004 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | 85L - 85L - 85L - 85L - |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja ( viim 65tkm kohdalla)
- Kahvanlämppärit
- Matkustajan jalkatapit
- Takalaukku ( GIVI)
- Vaihteisto+perä tehty 2020, venttiilisäädöt 2021
- Keskiseisontatuki
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.7.2001 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.2001 |
| Kuutiotilavuus | 848 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 52 kw / 71 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 235 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul