Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | IJR-588 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 20.4.2026 |
| Ajomäärä | 175000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | NEXXO T 660 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja
- Puoli-integroitu
- kahdet renkaat
- Trumatic kaasulla ja sähköllä
- Lämmitetty harmaavesisäiliö
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Parkkitutka / kamera
- Pesuallas
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- Sähkörappu
- Rekisteröity:4:lle
- Nukkumapaikat: 2-4:lle
- Pituus: 679 cm
- Leveys: 230cm
- Omamassa: 2845 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.9.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.9.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy