Perustiedot
| Rekisterinumero | SPB-343 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 22.5.2025 |
| Ajomäärä | 90000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Renegade |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 49 km |
| Akkukapasiteetti ** | 11,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 7,2 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Vili Saukko
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Adaptiivinen-vakionopeudensäädin
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Kenwood-äänentoisto
- Automaatti-ilmastointi (2-alue)
- Bluetooth-matkapuhelinyhteys
- Lämmitettävät etuistuimet
- 4wd low ja 4wd lock-toiminnot
- Ajotilavalitsin auto/sport/snow/sand&mud
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kuljettajan istuimessa sähköinen ristiseläntuki
- LED ajovalot (sis. BI-LED ajovalot, LED-takavalot, LED-sumuvalot ja LED-päiväajovalot)
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Active ParkSense-pysäköintiavustin
- Smartbeam-kaukovaloavustin
- Lisävalo katolla
- Tumma sisäkaton verhoilu
- Sumuvalot edessä ja takana
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Ajovalojen korkeussäätö
- ESP -ajonhallintajärjestelmä ja mäkilähtöapu
- Uconnect radio 8,4" kosketusnäytöllä
- Kuolleen kulman varoitusjärjestelmä risteävän liikenteen varoittimella
- Lane Departure Warning Plus -kaistavahti
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Automaattiset päiväajovalot (dusk/dawn)
- Alamäkihidastin
- Ajotietokone 7" TFT -näytöllä
- Usb&aux-liitännät
- 4x sähkölasit
- Sähkösäätöiset, lämmitettävät ja taittuvat sivupeilit
- Sähkötoiminen käsijarru
- Ens. rek.päivä Suomessa: 16.1.2023
- Tuontimaa: Saksa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.1.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2021 |
| Vetopainot | 600 kg / 1150 kg |
| Kuutiotilavuus | 1332 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 132 kw / 179 hv |
| CO₂-päästöt | 50 g / km |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Vili Saukko
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;auk;i.s;vil
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar