Perustiedot
| Rekisterinumero | NLG-356 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 21.2.2025 |
| Ajomäärä | 142000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Mokka |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Elektroninen kaksivyöhykkeinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Ajotietokone
- Nahkaverhottu kolmipuolainen ohjauspyörä, jossa radio-soittimen kaukosäätö
- Opel OnStar-henkilökohtainen avustaja
- 4,2 tuumainen kuljettajan tietokeskus värinäytöllä
- Kuusi kaiutinta
- Piiskamallinen kattoantenni
- Radio/CD-soittimen kaukosäätö ohjauspyörässä
- R4.0 IntelliLink-multimediajärjestelmä, 7 tuumainen värikosketusnäyttö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.2.2019 |
| Vetopainot | 500 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1399 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 112 kw / 152 hv |
| CO₂-päästöt | 150 g / km |
| Kokonaismassa | 1915 kg |
| Omapaino | 1481 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Anton Nuora
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant