Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RXL-130 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 27.3.2025 |
| Ajomäärä | 58000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | ROADCRUISER R 640 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 13 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TEHOKAS 160HV!
- Aj. 58 tkm
- Huoltokirja (jakopää 3/2025)
- Automaattivaihteet
- Ohjaamossa automaattinen ilmastointi
- Multimedialaite peruutuskameralla
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit ja -peilit
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä jatkettavalla pöydällä
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- Truma lämmitys kaasulla
- Kahden polttimen liesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Tv-teline
- Wc
- Turbo vent tuulettava kattoikkuna
- Erillisvuoteet
- Takatallissa hyllykkö liukukiskoilla
- Imuovi
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku
- Tv-antenni
- Nestekiertoinen moottorinlämmitin
- Automaattinen kaasupullonvaihtaja
- 2x renkaat alumiinivanteilla
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus: 636 cm
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 265 cm
- Omamassa: 3010 kg
- Kokonaismassa: 3300 kg
- (Auto tuotu käytettynä Saksasta)
- HYVIN VARUSTELTU AUTOMAATTIVAIHTEINEN RETKEILYAUTO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.6.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.2.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 342 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 3010 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI