Perustiedot
| Rekisterinumero | EVN-605 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 4400 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Clio |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. Omistaja
- Suomi-auto
- Tehdastakuu voimassa vuoteen 2030 / 100tkm (Maahantuojan lisätakuu 6v)
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 12/2025 - 3tkm)
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Sisätilanlämmitin
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- 2 x Avain
- Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
- 360° Kamerajärjestelmä (lintuperspektiivinäkymä)
- BOSE - Premium Äänentoistojärjestelmä
- ABS-jarrut
- Aktiivinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Automaattisesti kytkeytyvät ajovalot
- Automaattisesti säätyvät tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Bluetooth handsfree
- Bluetooth musiikin suoratoistotoiminto
- Digitaalinen mittaristo 7" näytöllä
- Easy Link -multimediajärjestelmä 7" näytöllä
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä ja ABS-jarrut hätäjarrutustehostimella
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- ISOFIX-kiinnitykset takaistuimen sivupaikoilla ja etumatkustajan istuimella
- Istuinlämmitys etuistuimilla
- Kaista-avustin
- Kevytmetallivanteet 16"
- Kosketusnäyttö
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny
- LED-ajovalot
- LED-päiväajovalot
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- multi-sense -järjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Navigointi
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Ohjauspyörän syvyyssäätö
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- Sivuturvatyynyt edessä
- Sähkötoimiset ja lämmitetyt ulkopeilit
- Sähkötoimiset lasinnostajat edessä
- Sähkötoimiset lasinnostajat takana
- Takaistuimen selkänoja taittuu kahdessa osassa (1/3-2/3)
- Tumma sisusta
- Tummennetut takaikkunat
- Tunnelmavalaistus
- Turvaverhot
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Älyavainkortti kävele pois -toiminnolla
- pack Bose: Bose-äänentoisto, Easy Link 9,3" näyttö, 10" digitaalimittari, puhelimen langaton latausalusta
- pack city: 360-kamerajärjestelmä, etupysäköintitutkat, sähkötoiminen seisontajarru, paikallapitoavustin auto-hold
- pack look techno: 17" kevytmetallivanteet Monastella, kromiset ikkunalistat
- pack multimedia: Easy Link 9,3" näyttö, 10" digitaalimittari, puhelimen langaton latausalusta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.12.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.12.2024 |
| Vetopainot | 595 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 67 kw / 91 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1605 kg |
| Omapaino | 1191 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari