Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 44 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Solifer ARTIC -matkailuvaunu tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesän seikkailuihin. Vaunussa on ilmastointi, joka pitää sisätilat miellyttävän viileinä kuumina päivinä. U-sohvaryhmä ja erillisvuoteet tarjoavat mukavat puitteet rentoutumiseen. Keittiövarustukseen kuuluvat jääkaappi, pakastinlokero, liesi ja pesuallas, jotka tekevät ruoanlaitosta helppoa. Markiisi tarjoaa varjoisan paikan ulkona oleskeluun, ja polkupyöräteline mahdollistaa pyörien kuljettamisen. Kahdet renkaat lisäävät käytännöllisyyttä. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WVB-858 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 14.10.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | ARTIC |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-vaunu
- U-sohvaryhmä
- Ilmastointi
- Stereot
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Pesuallas
- ALDE nestekiertolämmitys
- Erillisvuoteet
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus: 753cm
- Leveys: 227cm
- Omamassa: 1210kg
- Kokonaismassa: 1600kg
- LEGENDAARINEN SOLIFER ILMASTOINNILLA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.1.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.1.2011 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI