Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 27 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka yhdistää tyylin ja käytännöllisyyden? Yamaha XVS on juuri se menopeli, joka saa kesäpäivät tuntumaan entistä paremmilta. Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen Silvertail-vaimennin sekä nahkaiset sivulaukut tuovat ajamiseen ripauksen luksusta. Sissybar ja sähkökäynnistys tekevät matkasta mukavan, ja huoltokirja kertoo, että pyörää on pidetty kuin kukkaa kämmenellä. Jos tämä Yamaha XVS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IZ-760 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 18.7.2016 |
| Ajomäärä | 26000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | JUHA V 243(TARJ 14900) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XVS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Silvertail-vaimennin
- Nahkaiset sivulaukut
- Sissybar
- Huoltokirja
- Sähkökäynnistys
- Rekisteröity kahdelle
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.3.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.3.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1063 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 46 kw / 63 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 488 kg |
| Omapaino | 291 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale