Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
KTM 890 -mallin moottoripyörä tarjoaa kesäajoon nautinnollisia hetkiä. Tämä vähän ajettu pyörä on varustettu LED-ajovaloilla, jotka parantavat näkyvyyttä pimeällä. Lämpökahvat tuovat mukavuutta viileämpinäkin kesäiltoina. Moottoripyörässä on myös lukkiutumattomat jarrut (ABS), jotka lisäävät ajoturvallisuutta. Pyörän vähäpäästöisyys tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Jos tämä KTM 890 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 70-FKA |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 11000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 890 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Quickshifter
- LED
- Ajotilan valitsin
- Suomi-pyörä
- Takapenkin delete. Taka jalkatappien delete.
- Luistonesto
- Lämpökahvat
- Todella upea kotari!
- Sirompi kilventeline (vakio mukaan)
- SC Projectin putki (vakio mukaan)
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.6.2021 |
| Kuutiotilavuus | 889 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 89 kw / 121 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 187 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale