Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi uusi ja ajamaton KIA Niro farmari, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä hybridi kulkee vähäpäästöisesti, ja mukautuva vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä. Navigointijärjestelmä ja 10,25" kosketusvärinäyttö pitävät huolen, että reitit ja musiikki ovat aina käden ulottuvilla. Automaattinen ilmastointi ja lämmitettävä ohjauspyörä takaavat mukavuuden säällä kuin säällä. Jos tämä moderni menopeli herätti kiinnostuksesi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOM-920 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Niro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Perusväri: Clear White
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Smart Key -avaimeton käynnistys ja lukitus
- Navigointijärjestelmä
- Vakionopeudensäädin, mukautuva
- Ajovalot, kaksois-LED
- LED-takavalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Automaattinen ilmastointi, 2-alueinen
- 10,25" -kosketusvärinäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheohjauksella
- 4,2" näytöllä varustettu mittaristo
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sisäpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC)0,4 kW
- Ulkopeilit, lämmitettävät ja sähkösäätöiset
- Sadetunnistin
- 16" Kevytmetallivanteet
- Kia Connect etähallinta
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä risteystoiminnolla
- Ajotilan valinta (Eco, Sport)
- Kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Moottoritieajoavustin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Pysäköintijarru, sähkötoiminen
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin takana 2 kpl
- 12 V virtapistoke edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takana reunapaikoilla (2 kpl)
- Takaistuin 60:40 suhteessa taittuva selkänoja
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 600 kg / 1110 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 75 kw / 102 hv |
| CO₂-päästöt | 103 g / km |
| Kokonaismassa | 1940 kg |
| Omapaino | 1474 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy