Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | YIC-969 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 5.5.2026 |
| Ajomäärä | 185000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Keltainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto 10/25 180tkm)
- Kahdet renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Peruutuskamera
- Luxury Bondgrain nahkaverhoilu-paketti
- Äänentoistojärjestelmä Meridian
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- USB/AUX-liitäntä
- Radio/CD-soitin
- Ajotietokone
- Avaimeton käynnistys
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- ISOFIX-lastenistuinkiinnikkeet
- Sähkösäätöiset etuistuimet
- Navigaatiojärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Jaguar Sequential Shift -vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.12.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.12.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1850 kg |
| Kuutiotilavuus | 2179 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 147 kw / 200 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 2320 kg |
| Omapaino | 1894 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet