Perustiedot
| Rekisterinumero | CPF-717 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2025 |
| Ajomäärä | 92000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Q3 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 48 km |
| Akkukapasiteetti ** | 13,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Samuel Riikonen
Auto- ja caravanmyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Akustinen pysäköintijärjestelmä takana
- Urheiluistuimet
- Audi Drive Select -järjestelmä
- Audi Smartphone Interface
- Sisätilan alumiini optiikka -paketti
- MMI Radio plus, 8.8" MMI kosketusnäytöllä, 6 kaiutinta, 80W
- Latausjärjestelmä "Compact" sekä Mode 3 latauskaapeli
- Kiiltävät kattokaiteet
- Advanced key system ja takaluukun automaattinen avaustoiminto liiketunnistimella
- Nahalla päällystetty 3-puolainen urheilullinen monitoimiohjauspyörä plus
- Audi active lane assist -aktiivinen kaistallapysymisvahti
- Audi connect safety & service -järjestelmä
- Audi Pre Sense Basic -järjestelmä
- Audi side assist-kaistanvaihtoapu
- Takaluukun sähkötoiminen avaus- ja sulkutoiminto
- LED-ajovalot ja LED -takavalot
- Kiiltolistat sivuikkunoiden ympärillä
- Alumiinivanteet 5-kaksoispuolainen design, koko 7 J x 17, renkaat 215/65 R17
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.6.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.6.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 180 kw / 245 hv |
| CO₂-päästöt | 38 g / km |
| Kokonaismassa | 2320 kg |
| Omapaino | 1815 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy