Perustiedot
| Rekisterinumero | CMT-423 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 19.12.2025 |
| Ajomäärä | 247000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S-Max |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2x Renkaat
- Vetokoukku
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin - Aktiivinen
- Kuljettajan istuin muistipaikoilla
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- LDW - Kaistavahti, kaistanpitoavustin, kuljettajan vireystilan valvonta
- Liikennemerkkien tunnistus
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Peruutuskamera
- Tuulilasi - Lämmitettävä
- Apple CarPlay / Android Auto
- Navigointijärjestelmä
- Kuolleen kulman varoittimet
- Digimittaristo
- Sony Radio/CD/-navigointijärjestelmä
- Matkapuhelinvarustus
- FordPower - Avaimeton käynnistys
- Vaihteenvalitsin - pyöritettävä e-Shifter
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Aktiivinen pysäköintiavustin, parkkitutkat edessä ja takana
- Lapsilukot takaovissa - sähkökäyttöiset
- Istuimet 7:lle
- Kaadettavat takaistuimet
- Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
- Ajovalot - Ajovaloautomatiikka
- Takavalot - LED-valot
- Ajovalot - Ajovalojen pesimet
- LED-päiväajovalot
- Saattovalot
- Sumuvalot edessä, kulmavalotoiminto
- 230v virtapistoke 2.istuinriville
- Käännettävät pöytätasot etuistuinten selkänojissa
- ISOFIX-valmius
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.12.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.12.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 173 g / km |
| Kokonaismassa | 2555 kg |
| Omapaino | 1905 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo