Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle uusi ja ajamaton Stonic-mallin KIA farmari, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä moderni menopeli kätkee sisäänsä Sparkling Silver -metallivärin ja 12,3” kosketusnäytön, joka tekee navigoinnista lastenleikkiä. Ilmastointi ja lämmitettävä nahkaverhoiltu ohjauspyörä pitävät huolen siitä, että matkanteko on mukavaa säällä kuin säällä. Ja kirsikkana kakun päällä, tehdastakuu kattaa huolettomat kilometrit vuosiksi eteenpäin. Jos tämä KIA Stonic voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MRR-323 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Stonic |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Sparkling Silver
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- 4,2" Digitaalinen mittaristo
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera dynaamisilla ohjausviivoilla
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto-yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kaukovaloautomatiikka
- LED-päiväajovalot
- Projektiotyyppiset ajovalot
- 15” teräsvanteet
- Kia Connect -etähallinta
- Ajotilan valinta
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- HAC-mäkilähtöavustin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
- Pysäköintijarru, sähkötoiminen
- Radio
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-liitin keskikonsolissa
- USB-latausliitin 2 kpl (1 kpl edessä, 1 kpl takana)
- 12V virtapistoke edessä
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 450 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 1680 kg |
| Omapaino | 1240 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy