Perustiedot
| Rekisterinumero | CSK-317 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 19.8.2024 |
| Ajomäärä | 151000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 482 km |
| Akkukapasiteetti ** | 78,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 155,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (6.8.2025)
- Huoltokirja
- Radio/USB/Bluetooth
- 2 x renkaat + 1x erik.vanteet
- Vetokoukku alletaittuva
- Automaattinen ilmastointi, 2-vyöhykkeinen
- 360° kamera
- Etu- ja takapysäköintitutka
- 40/60-suhteessa jaettava takaistuin
- ISOFIX takaistuimilla ja etumatkustajan istuimella
- Sähköisesti säädettävä kuljettajan istuin muistilla
- Sähköisesti säädettävä etumatkustajan istuin
- CleanZone, esituuletus, monisuodatin
- Etu- ja takaistuinten lämmitys
- Ohjauspyörän lämmitys
- Panoraamakatto ja heijastettu Polestar-symboli
- Adaptive Cruise Control
- Automaattisesti himmenevät ulko- ja sisäpeilit, uusi harmaan sävy
- Polestar Connect
- Performance pack
- Pilot LED-pikseliajovalot, Dynaamiset takavalot, LED-sumuvalot kaarrevaloilla, 360 asteen kamera, Kuljettajaa avustava Pilot Assist, adaptiivinen vakionopeudensäädin, hätäjarrutusavustin, Kuljettajaa avustava katvealueen varoitin (Blind Spot Information System, BLIS) ohjausavulla, risteävän liikenteen varoitin jarrutusavustimella ja peräänajovaroittimella, Automaattisesti himmenevät sivupeilit, Park Assist - toiminto
- Plus, Panoraamalasikatto heijastetulla Polestar-symbolilla, Harman Kardon Premium -äänentoisto, WeaveTech-verhoilu (Charcoal tai Slate) Black Ash -koristein, Täysin sähkötoimiset etuistuimet nelisuuntaisella ristiselän tuella (kuljettajan istuimessa muistitoiminto), mekaanisesti säädettävä reisituki sekä säilytysverkot etuistuimien takana, ohjauspyörä ja tuulilasinpyyhkimet, Korkeatasoinen sisätilojen valaistus, Älypuhelimen 15W induktiivinen lataus, Laukkupidike, Sävytetty takalasi
- Android-tieto- ja -viihdejärjestelmä, sis. Google Assistant, Google Maps, Google Play Kauppa
- Harman Kardon Premium Sound, 13 kaiutinta (600 W), sis. ilmakäyttöisen subwooferin
- AppleCarPlay
- Sadetunnistin
- Avaimeton sisäänkäynti ja handsfree-takaluukku (erityisen leveä jalka-anturi)
- Sähköinen takaluukku ja pehmeä sulkemistoiminto
- Blind Spot Information System ohjaustuella
- Driver Alert
- Hill Start Assist
- Lane Keeping Aid
- Pilot Assist
- Road Sign information
- Performance Chassis, Öhlins
- LED-pikseliajovalot
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.8.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.9.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omapaino | 2198 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Kimi Kankaanpää
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;aan;ank;i.k;kim
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik