Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | EPS-544 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 9.6.2025 |
| Ajomäärä | 87000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Arona |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomiauto
- 1. omistajalta
- Metalliväri
- Sähköinen huoltokirja ( viim.huolto 81tkm/09/2025
- Jakohihna vaihdettu 67tkm/09/2024
- Mukavuuspaketti Kaksialueinen automaattinen ilmastointi Climatronic, Air Care -sisäilmansuodatin, tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin, valotunnistin, automaattisesti himmenevä taustapeili, ulkopeilien sähköinen pysäköintiasento, coming home ja leaving home -toiminto ajovaloissa.
- Vakionopeussäädin
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin
- Peruutustutka takana
- Media System Colour
- LED-päiväajovalot
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Väsymyksen tunnistusjärjestelmä
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Isofix-valmius
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Etusumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.9.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.7.2019 |
| Vetopainot | 640 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 1750 kg |
| Omapaino | 1297 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar