Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DKS-995 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 11.5.2021 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | Le Vogue |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Kitkavetopää
- Pyöräteline aisaan
- Kaasupullo- / välinekaappi, tila kahdelle 11kg kaasupullolle
- Edessä U-sohvaryhmä, pöytä teleskooppijalalla (pedattavissa parivuoteeksi)
- Keittiö
- Kaasuliesi
- Kaasu-uuni
- Pesuallas
- Mikroaaltouuni
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Truma sähköllä ja kaasulla
- Keskuslämmitys
- Keskellä vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Kasetti WC
- Perällä iso saarekeparivuode
- Makuupaikat jopa 6:lle
- Pituus n. 897cm
- Leveys n. 245cm
- Omamassa 1755kg
- Kokonaismassa 2000kg
- Tuontivaunu, tuontimaa Iso-Britannia (2019)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.6.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.10.2015 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1755 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy