Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRJ-236 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Puma |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- * Juhlavuoden etuna: 5 vuoden liikkumisturva ja 5 vuoden takuu
- Ford takuu 5 vuotta / 100000 km
- Comfort Pack:
- - Sähkötoiminen takaluukku
- - Sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat ulkopeilit, maavalo Pumalogolla
- - Matkustajan istuimen korkeussäätö
- - Ford KeyFree avaimeton järjestelmä
- - Langaton latausalusta
- Driver Assistance Pack:
- - Aktiivinen vakionopeudensäädin
- - BLIS - kuolleen kulman varoitusjärjestelmä ja kaistanvaihtoavustin
- - Törmäyksenestoavustin tutkalla ja kameralla
- - 360 asteen kamerajärjestelmä
- - Peruutusjarruavustin
- - Sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat sivupeilit, maavalot Pumalogolla
- - Parkkitutka-anturit edessä ja takana
- 17" kevytmetallivanteet (D2YBT)
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä 12" kosketusnäytöllä
- Navigointijärjestelmä, 6 kaiutinta, BT-handsfree, 2 USB-porttia
- Apple CarPlay ja Android Auto
- 12,8" digitaalinen mittaristo
- Automaatti-ilmastointi EATC
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- LED-ajovalot, LED-takavalot
- Automaattiset kaukovalot, automaattiset tuulilasinpyyhkijät ja sadetunnistin
- FordPass Connect 5G -modeemi
- LED ambient-sisätilanvalaistus
- Akustisesti laminoitu tuulilasi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä Sensico-verhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Premium-keskikonsoli kyynärnojalla ja säilytyslokerolla
- Tummennetut takaikkunat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 675 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1353 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet