Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 37 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö käytännöllistä matkakumppania kesän seikkailuihin? Hobby 600 -mallin matkailuauto on juuri se, mitä tarvitset! Tässä ajopelissä on kaikki, mitä kesäreissuille kaipaat: asunto-osan ilmastointi pitää viileänä, ja aurinkopaneeli varmistaa, että virtaa riittää. Mukavuutta lisäävät kiinteä parivuode ja tilava pöytäryhmä, jossa kelpaa nauttia aamukahvit. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis mihin tahansa sääolosuhteisiin. Älä missaa tätä Hobby 600 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RSF-884 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 26.5.2025 |
| Ajomäärä | 102000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 102tkm 05/2026
- Jakohihna vaihdettu 05/2026 102tkm.
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Asunto-osan ilmastointi
- Aurinkopaneeli
- Inventteri
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- 2 x akut
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-antenni
- TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- 2 x renkaat
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus 636cm
- Leveys 231cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2905kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2006) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.10.2004 |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2905 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy