Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 44 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hobby PRESTIGE -mallin matkailuvaunu tarjoaa tilavan ja käytännöllisen ratkaisun kesän seikkailuihin. Vaunussa on tilava U-ryhmä edessä, joka luo mukavan oleskelutilan. Keittiö on varustettu liedellä, liesituulettimella ja uunilla, ja iso jääkaappi pakastin takaa riittävän säilytystilan. Ilmastointilaite pitää vaunun viileänä kuumina kesäpäivinä. Saarekevuode ja nukkumapaikat viidelle takaavat mukavat yöunet. ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla tuo lisämukavuutta. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WYK-249 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 20.5.2024 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | PRESTIGE |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ILMASTOINNILLA SEKÄ TAKAKYLPYHUONEELLA OLEVA SAAREKEVUOTEINEN HOBBY!
- Tilava U- ryhmä edessä
- Mattosarja
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- Liesi
- Liesituuletin
- Uuni
- ALDE- nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Pöytäryhmä
- Iso jääkaappi pakastin
- Ilmastointilaite
- Saarekevuode
- Wc ja suihkuryhmä takana
- Mover
- Pussimarkiisi
- Kitkavetopää
- Nukkumapaikat 5:lle
- Pituus 917 cm
- Leveys 250 cm
- Omamassa 1966 kg
- Kokonaismassa 2200 kg
- HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA OLEVA ISO HOBBY!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.6.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.6.2010 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omapaino | 1966 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI