Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hobby T 600 FC -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu Trumatic-lämmityksellä, joka toimii sekä sähköllä että kaasulla, mikä tekee siitä monipuolisen valinnan eri olosuhteisiin. Markiisi tarjoaa varjoisan paikan ulkona oleskeluun, ja jääkaappi pitää eväät viileinä. Kasetti WC ja suihku lisäävät matkustusmukavuutta. Dieselmoottori tekee ajamisesta taloudellista ja vähäpäästöistä. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EBY-436 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 29.4.2026 |
| Ajomäärä | 29000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 600 FC |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltokirja (viim. 29tkm 06/2026)
- Jakopää ketjulla
- 1 x renkaat
- Huoltohistoria, viimeisin huolto
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Markiisi
- L-keittiö
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-antenni
- TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Peruutuskamera
- Rekisteröity 3:lle
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus 640cm
- Leveys 229cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 3241kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.8.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.8.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3241 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy