Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KLV-478 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 8.7.2025 |
| Ajomäärä | 70000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 600 FC |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVÄNÄ PIDETTY SUOMI-AUTO
- Aj. 70 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (viimeisin huolto 4/2025)
- Multimedialaite navigaattorilla ja peruutuskameralla
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit ja -peilit
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot -istuimet
- Pöytäryhmä
- Hyttysverkko-ovi
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- harmaavesisäiliön lämmitys
- L-keittiö
- Liesi kolmella polttimella
- Liesituuletin
- Jääkaappi ja pakastin
- Uuni
- Tv (Ei tue mahdollisesti HD-lähetyksiä)
- Parivuode pitkittäin takana
- Wc
- Suihku
- Integroitu markiisi
- Polkupyöräteline
- Tv-antenni
- 1x renkaat
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 3:lle
- Pituus 645 cm
- Leveys 236 cm
- korkeus 283 cm
- Omamassa 3 241 kg
- Kokonaismassa 3 500 kg
- VÄHÄN AJETTU JA HYVIN PIDETTY HOBBY!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.6.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.6.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3241 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI