Perustiedot
| Rekisterinumero | XXB-703 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 9.6.2025 |
| Ajomäärä | 200000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Jumper |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Alv-vähennyskelpoinen
- Peruutuskamera
- Ohjelmoitava Webasto-lämmitin
- 2x Liukuovi
- 2x avain
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Automaattinen ilmastointi
- 2-paikkainen matkustajan istuin
- Istuimien alaosien peitelevyt FO01
- Kuljettajan istuimessa kyynärnoja, ristiseläntuensäätö ja korkeudensäätö
- ESP ajovakaudenhallinta, mäkilähtöavustin ja vetoluistonesto
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Ilmastointi
- Kiinteä ikkunallinen väliseinä
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Ajotietokone
- Bluetooth-handsfree
- Sähköiset ikkunannostimet
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Suljettava lokero keskikonsolissa alhaalla
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.7.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 163 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 1975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sorastajantie 4, JYVÄSKYLÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Salminen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;sal;ti.;mat
Mikael Rajala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;.ra;ael;mik
Jiri Sjöman
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;an/;jom;i.s;jir
Kalle Ek
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ek/;le.;kal
Atte Kukonlehto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;hto;nle;uko;e.k;att
Atte Suoranta
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;uor;e.s;att
Petteri Suomalainen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ala;uom;i.s;ter;pet
Alex Gustafsson
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;son;afs;ust;x.g;ale
Miikka Niininen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ini;.ni;kka;mii
Severi Mäkinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kin;.ma;eri;sev
Mika Penttinen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;ent;a.p;mik
Mikko Vattuaho
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ho/;tua;vat;ko.;mik