Perustiedot
| Rekisterinumero | COS-783 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 20.5.2024 |
| Ajomäärä | 101 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Jumpy |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjätJani / Jari - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 00/00 - 00tkm)
- 2x Renkaat,2x Vanteet
- 1x Avain
- Penkinlämmittimet edessä
- ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
- 1+2 istuimet
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö sekä säädettävä ristiseläntuki ja kyynärnoja
- Ajotietokone
- Sähkötoimiset sivuikkunat automaattitoiminnolla
- Ohjauspyörän korkeuden- ja syvyyden säätö
- Nahkakehäinen monitoimiohjauspyörä
- Pariovet takana umpinaiset
- Umpinainen liukuovi vasemmalla, oikealla vakio
- Peruutuskamera 180: pysäköintitutka edessä, peruutuskamera jossa on 180 asteen näkökenttä, kosketusnäyttö, katveavustin ja automaattisesti koria vasten taittuvat sivupeilit.
- Ilmastointi
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- Kaukosäädettävä keskuslukitus, yksi kaukosäätäavain
- Väliseinä ikkunalla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.5.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 193 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1760 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet