Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRJ-255 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Agate Black |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Courier |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT:
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Alexi Salonen 0400-669 409
- Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 100tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Metalliväri: (Agate Black)
- 8" kosketusnäyttö, SYNC 4, Bluetooth, Apple Carplay / Android Auto, Audion säätimet ohjauspyörässä
- Parking Pack: Parkkitutka - anturit edessä ja Peruutuskamera
- Kiinteä vetokoukku
- Sivuliukuovi kuljettajan puolella
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia)
- Tavaratilan LED-valo
- Lämmitettävä ohjauspyörä, Sensico-verhoiltu
- Vakionopeudensäädin
- Manuaalinen ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- FordPass Connect -modeemi (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta, Ford App)
- Kaistanpitoavustin ja Kaistavahti
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Törmäyksenestoavustin (kameralla), jalankulkijan ja pyöräilijän tunnistus
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyyny, sivuturvatyynyt, etumatkustajan turvatyynyn passivointikytkin
- Lämmitettävät kuljettajan ja makustajan istuimet
- Roiskeläpät - edessä ja takana
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 665 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 154 g / km |
| Kokonaismassa | 1940 kg |
| Omapaino | 1333 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy