Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRK-440 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | K4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Ilmastointi, automaattinen
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Keskikyynärnoja edessä
- Korkeus- ja etäisyyssäädettävät niskatuet edessä
- Korkeussäädettävät niskatuet takana
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Takaistuimen keskikyynärnoja mukitelineellä
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- Ilmastoinnin sähköinen lisälämmitin, PTC-vastus
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Lämmitettävät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Kia Connect -etähallinta
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa (2 kpl)
- USB-liitin edessä
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Audiojärjestelmä
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Radio
- Metalliväri: Steel Gray
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 500 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 1980 kg |
| Omapaino | 1525 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr