Siirry sisältöön
  • 14 päivän palautusoikeus
  • Kotimainen perheyritys
  • Yli 4500 auton valikoima
  • Autojen kotiintoimitus jopa 24h
J. Pukki arpoo VIP-liput Suomen parhaille festareille.🎅 Osallistu nyt!
Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä

Tesla Model Y 2021

Long Range - Kiinteä korko 3,99% + kulut - 14 päivän palautusoikeus - METALLIVÄRI, NELIVETO, 1. OMISTAJALTA, LED, LASIKATTO, TUTKAT JA KAMERA, ADAPT.VAKKARI! - Ilmainen kotiintoimitus! - J. autoturva

Käytetty

35 500 €

33 600 €

alk. 250 € / kk Saatavilla J. autoturva

Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Varausmaksu
200 €
Varausmaksu hyvitetään sinulle ajoneuvon hinnasta tai palautetaan, mikäli et halua tehdä kauppoja.

Käytetty ajoneuvo on yksilö! Varaamalla varmistat, että juuri sinä olet tämän menopelin seuraava omistaja.

Varausmaksun maksettuasi ajoneuvo on varattu sinulle ja otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian sopiaksemme seuraavista askelista.

Lue lisää ajoneuvon varaamisesta
Varaajan tiedot
Maksun suorittamista varten sinut ohjataan Paytrailin palveluun.

Esittely

Tässäpä olisi löytö, joka saa naapuritkin kateellisiksi! Tesla Model Y -maastoauto on kuin tehty Suomen vaihteleviin keleihin. Neliveto pitää huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti, oli sitten loskaa tai lunta. Panoramalasikatto tuo avaruutta ja LED-ajovalot valaisevat pimeimmätkin syysillat. Automaattivaihteisto ja avaimeton kulku tekevät arjesta sujuvaa. Tämä punainen kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja sähköinen kantama yltää jopa 533 kilometriin. Jos tämä Tesla Model Y voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!

Perustiedot

Rekisterinumero CSN-487
Vuosimalli 2021
Viimeisin katsastus 18.9.2025
Ajomäärä 71000 km
Käyttövoima Sähkö
Väri Punainen
Vaihteisto Automaatti
Malli Model Y
Vetotapa Neliveto
Ajoneuvotyyppi Henkilöauto
Sähköinen kantama ** 533 km
Akkukapasiteetti 82.0 kWh
Toimistokulut 299 €
Rekisteröity 5 henkilöä
Tyyppi Henkilöauto

Varustelu

  • TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
  • * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
  • LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
  • * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
  • * J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
  • * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
  • * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
  • Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
  • Metalliväri: Red Multi-Coat
  • 1. omistajalta
  • Neliveto
  • Panoramalasikatto
  • Lämpöpumppu
  • LED-ajovalot
  • Avaimeton kulku ja käynnistys (Tesla App)
  • Sähkösäätöiset istuimet (kuljettajan istuin muistilla)
  • Penkinlämmittimet
  • Autopilot
  • Navigointijärjestelmä
  • Liikennemerkkien tunnistus
  • Kaukovaloautomatiikka
  • Mukautuva vakionopeudensäädin
  • Kuolleen kulman valvonta
  • Automaattinen ilmastointi
  • Peruutuskamera
  • Bluetooth
  • Pysäköintitutka
  • Sentry-mode
  • Tummennetut takalasit
  • Sähkötoiminen takaluukku
  • ISOFIX
  • Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2025)
  • * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
  • ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.

Tekniset tiedot

Ensirekisteröinti Suomessa 19.9.2025
Käyttöönottopäivämäärä 8.12.2021
Teho (kW/hv) 258 kw / 351 hv
CO2-päästöt 0 g / km
Lataustyyppi CCS
Latausteho 11.0 kW
Yhteydenotto

Myös sopivia sinulle