Perustiedot
| Rekisterinumero | GPH-319 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 76000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corolla |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 04/26 - 75 tkm)
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Apuviivat peruutuskameran näytöllä
- Peruutuskamera
- Peruutuskameran kuva mediakeskuksen näytöllä
- Ajonvakautusjärjestelmä (VSC)
- 60/40 -suhteessa taitettavat takaistuimet
- Comfort-etuistuimet
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Lämmitettävät etuistuimet
- Manuaalinen kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Älykkään adaptiivisen vakionopeussäätimen ohjaimet ohjauspyörässä
- Älykäs mukautuva vakionopeudensäädin (ACC-i)
- Sähkötoimiset ikkunannostimet automaattitoiminnolla
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS) ja sähköinen jarrutusvoiman jako (EBD)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähköinen pysäköintijarru
- Manuaalinen ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Manuaalinen ohjauspyörän kallistuksen säätö
- 3-puolainen nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Monitoiminäytön säätimet ohjauspyörässä
- Ajoneuvon käynnistyspainike
- Mittariston 7" -monitoiminäyttö
- Bluetooth® handsfree
- MyT yhdistetyt palvelut
- Puhelintoimintojen ohjaus ohjauspyörässä
- Älypuhelimen integrointiominaisuus
- Toyota Touch® 2 -mediakeskus sis. 8"-kosketusnäytön
- Metalliväri
- Ajonestolaite
- Aktiivinen kaistanseuranta (LTA)
- Hämärätunnistin
- Kaistavahti ohjausavustimella (LKA)
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
- Pre-Collision (PCS) - järjestelmä jalankulkijan ja pyöräilijän tunnistuksella
- Säädettävä nopeudenrajoitin
- 1 x USB-liitäntä
- 12 V -ulosotto keskikonsolissa
- Kaistavahdin (LDA) painike ohjauspyörässä
- Sisäänkäyntivalaistus
- Automaattiset kaukovalot (AHB)
- Follow me home -saattovalot
- Hätäjarrutusvalot (EBS)
- LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, heijastintyyppiset)
- LED-päiväajovalot
- LED-takavalot
- Sivuvilkut ulkopeileissä
- Prestige-paketti (Hybrid Active) Sis. Toyota Smart Connect-multimediakeskus sis. 8"-kosketusnäytön ja 4.v navigointilisenssin, Bi-LED-ajovalot, LED-sumuvalot, ajovalojen pesurit, ikkunatummennukset takana, tumma kangasverhoilu keinonahkaisilla yksityiskohdilla, matkustamon LED-tunnelmavalaistus, automaattisesti himmentyvä taustapeili, automaattiset tuulilasin pyyhkijät sadetunnistimella, krominväriset ikkunan koristelistat, matkustamon krominväriset yksityiskohdat, Smart Entry & Start -avaimeton sisäänkäynti- ja käynnistysjärjestelmä, automaattisesti koria vasten taitettavat ulkopeilit ja sähkökäyttöisesti aukeava ja sulkeutuva tavaratilankansi jalanheilautustoiminnolla.
- Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Lämmitettävät ulkopeilit
- Rengaspaineiden varoitusjärjestelmä (TPWS)
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Takaluukun lukituksen avauspainike avaimessa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.7.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.7.2022 |
| Vetopainot | 450 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 103 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1445 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari