Perustiedot
| Rekisterinumero | NNK-991 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 52000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corolla |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Akkukapasiteetti ** | 1,0 kWh |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 omistaja
- Suomi-auto
- Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja
- Peruutuskamera
- Vähän ajettu
- Huippusiisti
- 2x renkaat
- Metalliväri
- Sähkötoiminen takaluukku
- Apuviivat peruutuskameran näytöllä
- Peruutuskameran kuva mediakeskuksen näytöllä
- Ajonvakautusjärjestelmä (VSC)
- 60/40-suhteessa taitettavat takaistuimet
- Keskikyynärnoja takana
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Lehtitasku kuljettajan istuimen selkänojassa
- Lehtitasku matkustajan istuimen selkänojassa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Manuaalinen etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Manuaalinen kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Sähkötoiminen kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Säädettävät pääntuet takana (3 kpl)
- Älykkään mukautuvan vakionopeussäätimen ohjaimet ohjauspyörässä
- Älykäs mukautuva vakionopeudensäädin (ACC-i)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Sähköikkunoiden turvatoiminto
- Sähkötoimiset ikkunannostimet automaattitoiminnolla
- Takalasinpyyhkijä ja -pesuri
- Tuulilasin huurteenpoisto
- Tuulilasin pesunesteen alhaisen tason varoitin
- Tuulilasinpyyhkimien lämmitin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentäkatkaisin
- Turvatyynyt (7 kpl)
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS) ja sähköinen jarrutusvoiman jako (EBD)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähköinen pysäköintijarru
- Sähköisesti koria vasten automaattisesti taittuvat ulkopeilit
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ajoneuvon käynnistyspainike
- Mittariston säätimet ohjauspyörässä
- Toyota Smart Connect-multimediakeskus sis. 10,5" kosketusnäytön ja 4 vuoden navigointilisenssin
- Bluetooth® handsfree
- Haineväantenni
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus (Apple CarPlay)
- MyT yhdistetyt palvelut
- Puhelintoimintojen ohjaus ohjauspyörässä
- USB-liitäntä
- Älypuhelimen integrointiominaisuus (Android Auto)
- Älypuhelimen langaton lataus
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Kuusi (6) kaiutinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.12.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.12.2023 |
| Vetopainot | 450 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 102 g / km |
| Kokonaismassa | 1885 kg |
| Omapaino | 1475 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat