Perustiedot
| Rekisterinumero | NLM-531 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 20.3.2025 |
| Ajomäärä | 174000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 225 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 55 km |
| Akkukapasiteetti ** | 10,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- Huoltohistoria
- 2x Renkaat, 2 x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- Sähkötoiminen takaluukku
- Penkinlämmittimet edessä
- Urheiluistuimet
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Automaattiset ajovalot
- Kaistavahti
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Avaimeton käynnistys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Pysäköintiavustin
- Pysäköintitutka (PDC) eteen ja taakse
- Urheiluistuimet edessä
- Metalliväri - Sunset Orange
- BMW Individual antrasiitin värinen sisäkattoverhoilu
- Kangasverhoilu 'Race' - Anthracite/Grey highlight - Black
- Business Varusteet Automaattimallien yhteydessä (A) Automaattivaihteisto (8-vaihteinen): 18d, 20d Automaattivaihteisto (7-vaihteinen): 16d, 18i, 20i Automaattivaihteisto (6-vaihteinen): 25xe. LED-ajovalot. Monitoimisäätimet ohjauspyörään. Vakionopeudensäädin. Pysäköintietäisyyden valvonta, taakse. Takaluukun automatiikka. Takaistuimien muunneltavuuspaketti (ei 225xe). Automaattinen 2-alueilmastointi. Keskikyynernoja edessä, säädettävä.
- Charged Edition, Varusteet. Automaattivaihteisto (6-vaihteinen), LED-ajovalot, Monitoimisäätimet ohjauspyörään, Vakionopeudensäädin, Pysäköintietäisyyden valvonta, taakse, Takaluukun automatiikka, Automaattinen 2-alueilmastointi, Keskikyynernoja edessä, säädettävä, Pikalatausjohto
- Säilytystilapaketti
- Ulkopeilipaketti
- Kattokaiteet, mustat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.1.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 165 kw / 224 hv |
| CO₂-päästöt | 63 g / km |
| Kokonaismassa | 2180 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Miro Paavilainen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ila;aav;o.p;mir
Hastiar Kader
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;ade;r.k;tia;has
Antti Salakari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aka;sal;ti.;ant
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari