Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Suzuki GSX on moottoripyörä, joka tarjoaa ajamisen iloa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu yksilö on rekisteröity kahdelle, mikä tekee siitä oivan valinnan yhteisiin ajomatkoihin. Nelitahtimoottori ja ketjuveto takaavat tasaisen suorituskyvyn, kun taas säädettävät jarru- ja kytkinkahvat lisäävät ajomukavuutta. Tuulisuoja ja kaatumaraudat tuovat lisävarmuutta ajamiseen. Delkevic slip-on -pakoputki antaa pyörälle omanlaisensa äänen. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WB-50 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Ajomäärä | 44000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Tuulisuoja
- Kaatumaraudat
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Tankkilaukku
- Delkevic slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.4.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.4.2007 |
| Kuutiotilavuus | 1402 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 78 kw / 106 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 460 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki