Perustiedot
| Rekisterinumero | CRI-991 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 51000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | bZ4X |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 466 km |
| Akkukapasiteetti ** | 71,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 150,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- AWD- X-Mode -älykäs nelivetojärjestelmä takasähkömoottorilla ja muuttuvalla voimanjaolla
- Nelivetojärjestelmän alamäkihidastin (DAC)
- Nelivetojärjestelmän kaksi ajopinnan mukaista käyttömoodia SNOW/DIRT ja DEEP SNOW/MUD
- Pilvipohjainen navigointijärjestelmä Euroopan kartoilla
- Peruutuskamera opastinviivoin mediakeskuksen näytöllä
- VSC-ajonvakautusjärjestelmä
- Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
- 60:40 -suhteessa kaadettavat takaistuimen selkänojat
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- ISOFIX -kiinnityspisteet (takaistuimella)
- Istuimien musta kangasverhoilu (FA20)
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Älykäs mukautuva vakionopeussäädin (DRCC)
- Sähkötoimiset ikkunannostimet kiilautumisenestolla edessä ja takana
- Tuulilasinpesunesteen alhaisen määrän varoitin
- Etu- ja takamatkustajien ikkunaturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- ABS, EBD ja BA
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähkötoiminen käsijarru hold-toiminnolla
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Ajotilan valintapainike(Eco/Normal)
- ToyotaSmart Connect -mediakeskus 8" kosketusnäytöllä
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus (Apple CarPlay)
- Älypuhelimen integrointiominaisuus (AndroidAuto)
- 7" digitaalinen mittaristo
- Audion, kaistanpitoavustimen ja vakionopeussäätimen painikkeet ohjauspyörässä
- Radio ja kuusi kaiutinta
- Takaovien lapsilukot
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.4.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2550 kg |
| Omapaino | 2060 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat