Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Ford Transit Courier, joka on kuin luotu arjen ahertajalle! Tämä vähän ajettu diesel-pakettiauto on ollut vain yhdellä omistajalla ja on merkkihuollettu, joten se on valmiina uusiin seikkailuihin. Kuormatilan LED-valot tuovat valoa pimeimpiinkin työpäiviin, ja vetokoukku mahdollistaa kärryn tai asuntovaunun vetämisen. Valkoinen väri tekee tästä pakettiautosta tyylikkään ja käytännöllisen valinnan. Jos tämä Ford Transit Courier voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JMG-679 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 10.10.2025 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Courier |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Kuormatilan LED-valot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.11.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.11.2021 |
| Vetopainot | 540 kg / 540 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 130 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1359 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki