Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit Customissa on kaikki, mitä tarvitset arjen pyörittämiseen ja vähän päälle! Tämä valkoinen pakettiauto on varustettu kahdella rengassarjalla, joten olet valmiina kaikkiin vuodenaikoihin. Vakionopeudensäädin ja ilmastointi tekevät kesäisistä reissuista mukavia, ja polttoainekäyttöinen lisälämmitin pitää sinut lämpimänä talvella. Bluetooth-yhteydellä varustettu radio ja ajotietokone tekevät matkanteosta sujuvaa. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | VZH-992 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 11.2.2025 |
| Ajomäärä | 197000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 09/25 - 180tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 02/25 - 163tkm kohdalla)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Parkkitutka (anturit edessä ja takana)
- ESP-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Sähköikkunat
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Ford MyConnection Radio Bluetooth Handsfree -toiminnolla (englanninkielinen) ja USB -liitännällä, säätimet ohjauspyörässä
- Etusumuvalot
- Ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella
- Kaukosäädin polttoainekäyttöiseen lisälämmittimeen
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- Auto-Start-Stop -järjestelmä
- Kauko-ohjattava keskuslukitus, 2 kauko-ohjainavainta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.5.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.5.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 182 g / km |
| Kokonaismassa | 3365 kg |
| Omapaino | 2131 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki