Perustiedot
| Rekisterinumero | JTP-935 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 4.9.2024 |
| Ajomäärä | 123000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Kuga |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vakionopeudensäädin
- Ilmastointi - Kaksoisautomaattinen ilmastointi (DEATC)
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 6-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan säädettävä ristiselän tuki
- Etuistuimet - Lämmitettävät
- Etuistuimet - Niskatuki 4 suuntaan säädettävä
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Karttataskut istuimen selkänojassa
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Takaistuin - Alaspainettava keskikyynärnoja, kaksi mukipidikettä ja pieni kannellinen säilytystila
- Edessä - Itsenäinen jousitus MacPherson jousintuin, kallistuksenvaimennin
- Takana - Erillispuristettu monivarsi Control Blade jousitus, kallistuksenvaimennin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS) elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä (ESP),
- Lämmitettävä tuulilasi
- Optimaalisen vaihteenvaihdon merkkivalo
- Turvatyynyt - Kuljettajan ja matkustajan
- Turvatyynyt - Polviturvatyynyt edessä
- Turvatyynyt - Sivuturvaverhot edessä ja takana
- Ohjauspylväs - Kallistuksen ja etäisyyden säätö
- Audio 6:
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Tuulilasinpyyhkijät - Automaattiset
- Ford Power - Avaimeton käynnistys
- Keskuslukitus - Kauko-ohjattava
- Lapsilukot
- Monitoimiohjauspyörä - nahkaverhoiltu
- Säädettävä tavaratilan lattia
- Tavaratilan peite
- IPS - Turvajärjestelmä (Intelligent Protection System)
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Kiinnityskoukut
- Premium-keskikonsoli
- Istuinverhoilu - Osanahkaverhoilu
- Kynnyslistat - Edessä ruostumatonta terästä, Kuga logolla
- Matot - edessä ja takana korkeanukkaista veluuria
- Vaihteenvalitsimen nuppi - Nahkapäällysteinen
- Ajovalot - Ajovaloautomatiikka sis. Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella, ajovalojen saattotoiminto
- Ajovalot - Halogen ajovalot
- Etusumuvalot
- Hätäjarruvalot - Hätäjarrutuksessa kaikki suuntavilkut syttyvät palamaan automaattisesti
- LED-päiväajovalot
- Ovenkahvat (korinväriset)
- Takaspoileri (pieni)
- 17" 9*2 puolaiset kevytmetallivanteet (D2YDP)
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Ovipeilit - Sähkötoimiset ja lämmitettävät, korinväriset peilien kotelot, lähestymisvalot, integroidut suuntavilkut
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.3.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.9.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omapaino | 1579 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy