Perustiedot
| Rekisterinumero | SYU-825 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 5.8.2024 |
| Ajomäärä | 20000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Puma |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltokirja, viime huolto: 20tkm, 05/26
- 2 x Renkaat, 2 x Erikoisvanteet
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Bluetooth Audio / Puhelin
- Suomenkielinen SYNC navigointi&viihdejärjestelmä 8" kosketusvärinäytöllä, 7 kaiutinta, BT-handsfree, 2 USB-porttia, Apple Carplay- / Android Auto-tuki
- Monitoimiratti
- Ajotietokone
- Navigointijärjestelmä
- Ohjauspyörän etäisyyden säätö - ylös/alas, eteen/taakse
- Penkinlämmittimet edessä
- Etuistuimissa hierontatoiminto
- Etuistuimet - Comfort-muotoillut
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä (korkeus, eteen/taakse)
- Etuistuimet - Kuljettajan säädettävä ristiselän tuki
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 2-suuntaan säädettävä (eteen/taakse)
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Nopeusmerkkitunnistin
- Kaistavahti
- Peruutustutka taakse
- Moottorin- ja sisätilanlämmitin
- FordPass Connect -integroitu modeemi ja E-Call
- Turvatyynyt
- Luistonesto / Ajonvakautus
- ABS-Jarrut
- Isofix
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.8.2020 |
| Vetopainot | 640 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1760 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat